τα εν οίκω... εν δήμω
Επικοινωνία: peramahalas@gmail.com

Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου 2012

Απίθανο γκολ τερματοφύλακα στο 95' με γυριστή κεφαλιά ψαράκι Πηγή: Απίθανο γκολ τερματοφύλακα στο 95' με γυριστή κεφαλιά ψαράκι

Ο τερματοφύλακας Αλί Αχαμαντά ήταν το πρόσωπο του αγώνα στην εντός έδρας ισοπαλία της Τουλούζ με την Ρεν(2-2) με το γκολ που πέτυχε στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων
Η Τουλούζ βρισκόταν πίσω στο σκορ με 2-1 και ο 21χρονος γκολκίπερ προωθήθηκε στην αντίπαλη περιοχή σε μία εκτέλεση φάουλ. Ο Αχαμαντά δικαιώθηκε για την επιλογή του, καθώς έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του συναδέρφου του με γυριστή κεφαλιά ψαράκι, δίνοντας το βαθμό της ισοπαλίας στο 95ο λεπτό στην ομάδα του.

Πηγή: Απίθανο γκολ τερματοφύλακα στο 95' με γυριστή κεφαλιά ψαράκι [βίντεο] | iefimerida.gr http://www.iefimerida.gr/node/69047#ixzz27HzTZ0a8