Επικοινωνία: peramahalas@gmail.com

Σάββατο 24 Ιανουαρίου 2015

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ (3-2)

Πριν από λίγο ολοκληρώθηκε ο αγώνας με την Θύελλα Στανού να επικρατεί με 3-2.
Ένας επεισοδιακός αγώνας ( ως προς το δεύτερο ημίχρονο περισσότερο ) με πολύ ένταση και τρεις κόκκινες κάρτες.
 Αποβλήθηκαν με απευθείας κόκκινη στην ίδια φάση ο Τουπλικιώτης Αχιλλέας και παίχτης των φιλοξενουμένων  και με δεύτερη κίτρινη προς το τέλος του παιχνιδιού ο Τόπι Νίκος.
Το σκορ του ημιχρόνου ήταν 2-0 με ισάριθμες απευθείας εκτελέσεις φάουλ από τον Μαριανό Στέλιο και τον Τουπλικιώτη Αχιλλέα.
Το Μεταγγίτσι μείωσε σε 2-1 , και ο Μαριανός Στέλιος δέκα λεπτά πριν την λήξη έκανε το 3-1.
Στο 90' οι φιλοξενούμενοι μείωσαν στο τελικό 3-2.

7 σχόλια:

1. ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΓΕΙΡΩΝ / ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ (0-1) τελικό: 1-1
    ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ (0-1) τελικό: 1-1

ΑπάντησηΔιαγραφή
  2. synxarhthria sth omada.......pisteyo na mn kathisixastoyn me to apotelesma......mpravo stoys paixtes..

14 ΔΟΞΑ ΚΡΗΜΝΗΣ 0

7. Ο MAΡΙΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ έχει σημειώσει μέχρι στιγμής τα 19 από τα 30 συνολικά γκολ της ομάδας και είναι ο πρώτος σκόρερ όχι μόνο του Βορείου Ομίλου αλλά όλης της Β' Κατηγορίας..

Την αγωνιστική περίοδο 2011-2012 που η ΘΥΕΛΛΑ τερμάτισε στην τρίτη θέση μέσω των μπαράζ ο Στέλιος σημείωσε 24 γκολ..

Την αγωνιστική περίοδο 2012-2013 που η ΘΥΕΛΛΑ πήρε το πρωτάθλημα μέσω των μπαράζ ο Στέλιος σημείωσε 12 γκολ, ξεκινώντας όμως να αγωνίζεται από την 9η αγωνιστική καθώς είχε τιμωρία 8 αγωνιστικών.