τα εν οίκω... εν δήμω
Επικοινωνία: peramahalas@gmail.com

Σάββατο 24 Μαρτίου 2012

ΠΑΟΚ ΑΡΝΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ

Την Κυριακή 25 Μαρτίου 2012 και ώρα 17:00 στο γήπεδο Αρναίας θα διεξαχθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας μεταξύ των ομάδων:

Ο αγώνας διεξάγεται στα πλαίσια της 24ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Β΄ Ερασιτεχνικής κατηγορίας.

ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ - Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ

Ο ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥ ΤΟΥ Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ                              3-1

*Η ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ (3-0 α/α ) ΔΕΝ ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ ΛΟΓΩ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥ ΤΟΥ Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΠΌ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ.

14 Α.Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -2

Ο Α.Ο Μεταμόρφωσης αποκλείστηκε από την συνέχεια του πρωταθλήματος λόγω υποτροπής σε πλαστογραφία ποδοσφαιριστή.

Αποτελέσματα και οι σκόρερ στις 23 αγωνιστικές:

1η  Α.Ο Σάρτης -  'Θύελλα" Στανού 2-2  Στελιος Μαριανός , Γιάννης Μπούφτας
2η "Θύελλα" Στανού - Αστήρ Αγίου Νικολάου   1-0   Γιώργος Στόικος
3η  Αστέρες Β.Χ  - "Θύελλα" Στανού 2-3  2 Στόικος Γιώργος ,Μαριανός Στέλιος
4η  "Θύελλα" Στανού - "Προποντίς" Ν.Μαρμαρά 1-0   Μαριανός Στέλιος
5η "Θύελλα" Μεταγγιτσίου- "Θύελλα¨ Στανού2-2 Μαριανός Στέλ.-Γερακούδης Δημ
6η "Μ. Αλέξανδρος" Νεοχωρίου - "Θύελλα" Στανού 1-0   -----------------------------
7η"Θύελλα" Στανού - ''Ηφαιστος'' Γοματίου 3-0 Τουπλικιώτης Χαρ-Μαριανός Στ- Μαριανός Β
8η"Ηρακλής" Μεγάλης Παναγίας- "Θύελλα" Στανού  0-1 Μαριανός Στέλιος

"Θύελλα" Στανού - ''Aκανθος'' Ιερισσού. 2-2 Γερακούδης Δημήτρης - Μαριανός Στέλιος
10η Α.Ο Μεταμόρφωσης  "Θύελλα" Στανού  1-2 Τουπλικιώτης Αχιλ - Ελευθερούδης Χρηστος
11η  "Θύελλα" Στανού - ΠΑΟΚ Αρναίας  3-0   2Μαριανός Στέλ -Τουπλικιώτης Αχιλ
12η  "Θύελλα" Στανού - Ελπις Βραστών 2-1 Μπούφτας Γιάννης  Μαριανός Στελ
13η Φοινιξ Νικήτης -"Θύελλα" Στανού  0-4  2Μαριανός Στ - Τουπλικιώτης Χαρ- Τουπλικιώτης Αχιλλ
14η Θυελλα Στανού - Α.Ο Σαρτης 3-1 Τουπλικιώτης Αχ- Γερακούδης Δ - Ελευθερούδης Χρ

15η Αγ.Νικολαος- Θύελλα Στανού 0-3 2 Μαριανος Στέλιος  - Μπούφτας Γιάννης

16η Θύελλα Στανού - Αστέρες Β.Χ  3-0 Ελευθερούδης Χρ - Μαριανός Στ- Τουπλικιώτης Αχιλλ
17η Ν.Μαρμαράς- Θύελλα Στανού 0-2  Ελευθερούδης Χρ -Γερακούδης Δημ
18η Θυελλα Στανού - Θύελλα Μεταγγιτσίου 3-1 Μαριανος Στ - Γερακούδης Δ - Στόικος Γ
19η "Θύελλα" Στανού - "Μ. Αλ. Νεοχωρίου 9-1 3Τουπλικιώτης Χαρ - 5 Τουπλικιώτης Αχ-αυτογκολ
20η  'Ηφαιστος'' Γοματίου -  Θύελλα" Στανού  1-4 Μπήντος Στ- Τουπλικιώτης Αχ- Γερακουδης Δημ -Μαριανός Στ
21η "Θύελλα" Στανού - Ηρακλής" Μ.Παναγίας 4-1 Τουπλικιώτης Αχ- Μπουφτας Γ - 2 Μαριανός Στέλιος
22η Ακανθος Ιερισσού - Θύελλα Στανού  2-0    --------------------------------------------------------------------
23η Θυελλα Στανού - Α.Ο Μεταμόρφωσης 3-0 α/α  -------------------------------------------------------------------